Drukarki 3D firmy 3D GENCE

Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerm firmy 3D GENCE, producenta innowacyjnych drukarek 3D.

Drukarka „3D Gence One” to przede wszystkim urządzenie tworzone z pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przeznaczone zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z drukiem przestrzennym, jak również dla profesjonalistów ceniących najwyższą jakość i niezawodność.

 

 

Główne cechy drukarki „3D Gence one”

  • Specjalny ceramiczny stół, który nie odkształca się pod wpływem ciepła, zapewniający dobrą przyczepność podczas wydruku i łatwość odseparowania gotowych wydruków. Materiał użyty w stole jest odporny na zarysowania, zaś na spodniej powierzchni gotowego wydruku pozostawia fakturowaną warstwę, która nie odróżnia się od pozostałych boków drukowanego elementu.
  • Duże pole robocze 240x255x200 mm.
  • Dedykowana i profesjonalna elektronika pozwalająca na uzyskanie wysokiej wydajności podzespołów, wykonana na specjalne zamówienie przez niemiecką firmę. Płyta sterująca wyposażona jest w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe, przeciwprądowe i termiczne co uniemożliwia jej zniszczenie.
  • Wyspecjalizowany algorytm zapewniający szybką i bezproblemową automatyczna kalibrację i kompensację urządzenia. Po naciśnięciu przycisku drukarka wykonuje szereg czynności mających na celu stworzenie tzw. mapy stołu, z której dane wykorzystywane są do procesu autokompensacji oraz autokalibracji.
  • Opatentowany system szybkiej wymiany głowicy. Po naciśnięciu przycisku „PUSH” wymiana głowicy trwa kilka sekund, a użytkownik nie traci czasu na wymianę dyszy, czy czyszczenie głowicy aby zastosować inny materiał.
  • Opatentowany system kontroli ciśnienia w dyszy głowicy. Specjalnie zaprojektowany układ pozwala użytkownikowi, na ekranie LCD, odczytać́ wartość́ ciśnienia panującego w dyszy.
  • Polski produkt wykorzystujący wysokiej jakości profesjonalne komponenty. Do produkcji drukarek zastosowane zostały podzespoły i materiały najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów z Polski i Niemiec. Urządzenie zbudowane jest z aluminium, dzięki temu jest lekkie. Zastosowanie śrub kulowych, bezluzowych prowadnic liniowych wraz z wózkami oraz synchronicznych pasów zębatych powoduje szybką, cichą i wydajną pracę drukarki przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku.
  • Oświetlenie pola roboczego pozwalające na pełną kontrolę nad wydrukiem.

 

 

Specyfikacja techniczna drukarki

 

Wymiary:
Bez uchwytu na szpule: 375 mm x 380 mm x 470 mm
Z uchwytem na szpulę: 490 mm x 380 mm x 470 mm
Waga drukarki: 18 kg
Wielkość paczki: 465x465x605 mm
Waga paczki: 20kg
Temperatury:
Temperatura przechowywania: 0-32 ˚C
Temperatura pracy: 15-32 ˚C
Zużycie energii:
Wejście AC: 110/240V ~ 2.5A 50/60 Hz
Zasilacz: 24V DC
Pobór mocy: Max. 600 W
Parametry drukarki:
Technologia wydruku: FDM
Pole robocze: 240/255/200 mm
Rozmiar dyszy: 0.5, 0.4, 0.3 mm
Minimalna wysokość warstwy: 50 mikronów
Minimalna grubość ścianki: 0.5 mm
Średnica filamentu: 1.75 mm
Rodzaje filamentu: ABS, PLA, Woodfill, Nylon, Carbon i inne
Maksymalna temperatura głowicy: 250˚C
Maksymalna temperatura stołu: 180˚C
Oprogramowanie:
Brandowany Repitier-Host  
Typ plików: .stl .obj

PARTNERZY

Copyright © P.A. NOVA S.A. 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo