Praca w P.A. NOVA S.A.

Jeśli jesteś osobą kreatywną i zorganizowaną potrafisz i lubisz pracować w zespole, a przede wszystkim chcesz rozwijać swoją wiedzę w dziale systemów informatycznych wyślij nam swoje CV na adres praca@panova.pl

Aktualnie poszukujemy:

Handlowiec ds. oprogramowania

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie negocjacji
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Inicjowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Ofertowanie i aktywna sprzedaż produktów systemów CAD i aplikacji branżowych
  • Wsparcie techniczne dla klientów
  • Organizacja i prowadzenie prezentacji, szkoleń i warsztatów
  • Aktywny udział w projektach i akcjach marketingowych

Wymagania:

  • Znajomość realiów branży wodociągowej (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • Predyspozycje do prowadzenia prezentacji, szkoleń i warsztatów
  • Determinacja do realizacji postawionych celów
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającą sprawną komunikację w mowie i piśmie
  • Zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B
  • Atutem będzie znajomość rozwiązań systemów CAD i GIS

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (szkolenia)
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@panova.pl wraz z poniższą klauzulą:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PA NOVA SA z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PA NOVA SA z siedzibą w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 42. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

PARTNERZY